| Arbeitshöhe | 33 m |
|---|---|
| Arbeitskorbgröße | 1.70x0.86 m |
| Arbeitskorblast | 320 kg |
| Bauhöhe | 3.56 m |
| Hubhöhe | 31 m |
| Reichweite | 21 m |
| Schwenkbereich | 500° |
| Zulässiges Gesamtgewicht | 7.49 t |
| Komm Nr. | 31653 |
| Modell | T 330 |
| Kategorie | LKW-Arbeitsbühnen |
| Baujahr | 2019 |
| Preis | Auf Anfrage |
| Verfügbarkeit | 02.01.2025 |
| Land | DE |
| Standort | Gescher |
| Betriebsstunden | 3975 |
| Seitl. Reichweite (m) | 21 m |
| Erstzulassung | 15.03.2019 |
| Km-Stand (km) | 43264 km |
| Leistung (kW) | 140 kW |
| TÜV neu | Ja |
| UVV neu | Ja |
| Fahrzeughersteller | Man |
| Fahrzeug-Ident.-Nr. | WMAN03ZZ9KY390791 |
Would you like to find out more about our aerial work platforms?
Simply fill out the contact form – our team will be happy to advise you personally, put together a non-binding offer or organize a demonstration directly at your site. Together we will find the right work platform for your application.