| Arbeitshöhe | 20.4 m |
|---|---|
| Arbeitskorblast | 300 kg |
| Reichweite | 14 m |
| Zulässiges Gesamtgewicht | 3.5 t |
| Komm Nr. | 62062-0 |
| Modell | V-200 |
| Kategorie | LKW-Arbeitsbühnen |
| Baujahr | 2023 |
| Verfügbarkeit | sofort |
| Land | Dänemark |
| Fahrzeughersteller | Mercedes Benz |
| Fahrzeugtyp | Sprinter 315 |
Would you like to find out more about our aerial work platforms?
Simply fill out the contact form – our team will be happy to advise you personally, put together a non-binding offer or organize a demonstration directly at your site. Together we will find the right work platform for your application.