Bild ähnlich
| Arbeitshöhe | 15.8 m |
|---|---|
| Arbeitskorblast | 230 kg |
| Bauhöhe | 1.99 m |
| Komm Nr. | 2301246 |
| Modell | SA 16 |
| Kategorie | Raupenarbeitsbühne |
| Baujahr | 2026 |
| Preis | Auf Anfrage |
| Land | Deutschland |
Would you like to find out more about our aerial work platforms?
Simply fill out the contact form – our team will be happy to advise you personally, put together a non-binding offer or organize a demonstration directly at your site. Together we will find the right work platform for your application.