| Arbeitshöhe | 20.00 m |
|---|---|
| Arbeitskorblast | 250 kg |
| Bauhöhe | 2.50 m |
| Hubhöhe | 18.00 m |
| Schwenkbereich | 360° |
| Komm Nr. | R0406249 |
| Modell | Ecoline RS 200 |
| Kategorie | LKW-Arbeitsbühnen |
| Baujahr | 2025 |
| Land | Österreich |
| Betriebsstunden | 8 |
| Seitl. Reichweite (m) | 10.50 m |
| Km-Stand (km) | 75 km |
| Fahrzeughersteller | Mercedes Benz |
| Fahrzeugtyp | MB 315 CDI |
Would you like to find out more about our aerial work platforms?
Simply fill out the contact form – our team will be happy to advise you personally, put together a non-binding offer or organize a demonstration directly at your site. Together we will find the right work platform for your application.