| Arbeitshöhe | 17.80 m |
|---|---|
| Arbeitskorblast | 230 kg |
| Schwenkbereich | 340° |
| Komm Nr. | 0406246 |
| Modell | SA 18HB |
| Kategorie | Raupenarbeitsbühne |
| Baujahr | 2025 |
| Land | Österreich |
| Seitl. Reichweite (m) | 9.30 m |
Would you like to find out more about our aerial work platforms?
Simply fill out the contact form – our team will be happy to advise you personally, put together a non-binding offer or organize a demonstration directly at your site. Together we will find the right work platform for your application.