| Arbeitshöhe | 23.60 m |
|---|---|
| Arbeitskorblast | 250 kg |
| Bauhöhe | 2.55 m |
| Hubhöhe | 21.60 m |
| Schwenkbereich | 360° |
| Komm Nr. | R0401196 |
| Modell | RS 240 |
| Kategorie | LKW-Arbeitsbühnen |
| Baujahr | 2019 |
| Preis | Auf Anfrage |
| Land | AUT |
| Betriebsstunden | 2876.1 |
| Seitl. Reichweite (m) | 11.30 m |
| Km-Stand (km) | 63573 km |
| Fahrzeughersteller | Nissan |
| Fahrzeugtyp | Nissan Cabstar 35.13/3 |
Would you like to find out more about our aerial work platforms?
Simply fill out the contact form – our team will be happy to advise you personally, put together a non-binding offer or organize a demonstration directly at your site. Together we will find the right work platform for your application.