| Arbeitshöhe | 22.10 m |
|---|---|
| Arbeitskorblast | 200 kg |
| Bauhöhe | 3.10 m |
| Hubhöhe | 20.10 m |
| Schwenkbereich | 450° |
| Komm Nr. | 28552 |
| Modell | TB 220.2 |
| Kategorie | LKW-Arbeitsbühnen |
| Baujahr | 2014 |
| Preis | Auf Anfrage |
| Land | AUT |
| Seitl. Reichweite (m) | 14 m |
| Km-Stand (km) | 76346 km |
| Fahrzeughersteller | Mercedes Benz |
| Fahrzeugtyp | MB 313 CDI / 3665 Euro 5b+ |
Would you like to find out more about our aerial work platforms?
Simply fill out the contact form – our team will be happy to advise you personally, put together a non-binding offer or organize a demonstration directly at your site. Together we will find the right work platform for your application.